Kernek Asansör

Şirketin Tarihçesi

Asansör montajı ile faaliyet gösteren Üçgen Mühendislik bünyesinde kendi ihtiyacı olan asansör kabin üretimlerini yapmak üzere mahalle arasında 150 m2 lik bir depoda başlayan üretim serüveni, 2007 yılında Malatya Merkez Özsan sanayi sitesinde 400 m2 lik bir atölye ve yeni makine parkı ile seri üretime başladı.
 
Öncelikle öz kaynak imkanları,KOSGEB ve sonrasında FKA (Fırat Kalkınma Ajansı) destek ve hibe projeleri ile makine parkını genişleterek üretim yelpazesini ve kapasitesini artıran şirket paralelinde üretim alanını 1500 m2 çıkarırken istihdamını da artırmıştır.
 
Üçgen mühendislik ,asansör malzemeleri imalatında yoğunlaşan bu bölümünü 2012 yılından itibaren bağımsız bir firma olarak kurumsallaştırmıştır.”KERNEK ASANÖR” ismini tescil ettirerek artık imalat çalışmalarını bu isim altında bağımsız olarak yürütmektedir.
 
Kernek,Malatya’nın sembolleri arasında yer alan türkülere konu olan ve adı Malatya ile özdeşleşen bir semtin adıdır.İmalat markası olarak seçilmesinin sebebi “KERNEK” ismin anonim,yerel ve ulusal olmasındadır.
 
Yeni yapılanma ile Kernek Asansör, ürün çeşitliliğini de artırdı. Üretime asansör kabini ile başlayan firma, kabin konsolu, ağırlık konsolu ve dövme tırnak imalatı,asansör kumanda panosu,kumanda kartı, kapı kartları ile devam eden firma, üretimleri arasına asansör otomatik kapıyı da ekleme arge çalışmalarını yapmaktadır..
 
Kernek Asansör müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Üretiminin tüm basamaklarında %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ni göz önüne alarak teknolojik makine parkuru ve konusunda uzman olarak eğitilen kadrosuyla; uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ürünler üretmek çabasındadır.
 
Kalitenin bir tesadüf değil,aynı zamanda kendine ve müşterisine saygının bir ifadesi gören Kernek asansör üretimini yaptığı ürünlerin gerekli TSE,ISO 9001.CE.TSEK,TSE HYYB Garanti Belgesi gibi belge ve sertifikalarını da almıştır.
 
Kernek Asansör - Malatya

Kernek Asansör © 2014 - Tüm hakları saklıdır, sitemizde bulunan resim ve yazılar izinsiz kopyalanamaz.

Adres: Malatya 2. Org. San. Bölg. 3. Cad. No: 23 Yeşilyurt / MALATYA

Tel: +90 422 502 22 77 - Fax: +90 422 502 22 77 GSM: 0533 320 50 26

Mail: kernekasansor@gmail.com - info@kernekasansor.com

Oyos Yazılım